+90 505 765 81 88

res.lara@derinnhotels.com

TR | EN | DE | RU

Bisiklet Keyfi Yapma Zamanı!

Değerli misafirlerimiz, sizin için çok heyecanlı haberimiz var! Otelimizin konukları, çevreyi keşfetmek için ücretsiz olarak bisiklet kiralayabilirler.

Bisiklet sürüşü, hayatımıza enerji, özgürlük ve heyecan katmanın en keyifli yollarından biridir. Rüzgarın yüzünüzde hissettirdiği serinlik, güneşin nazlı dokunuşu ve yumuşak deniz havası... Bisiklet sürüşü, sadece bir ulaşım aracı olmanın ötesine geçerek bir yaşam tarzını temsil ediyor. Bu heyecan verici aktivite, sağlığınızı güçlendirirken ruhunuzu tazeler ve size muhteşem enerji verir. 

Şehir parklarından şirin sokaklara, nefes kesici manzaralara kadar birçok yeri keşfedebilirsiniz. Üstelik, otelimize geri döndüğünüzde rahatlıkla bisikletinizi teslim edebilirsiniz. 

Otelimizde sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz ve unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşatmaya hazırız. Şimdi, bisikletlerimizle özgürlüğün tadını çıkarmak için sabırsızlanıyoruz. Sizi keşif dolu bir yolculuğa davet ediyoruz!

Yarım saatlik ücretsiz bisiklet hizmetimizle, zamanı en iyi ve keyifli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Unutulmaz bisiklet deneyimini yaşamak için Eski Lara yürüyüş yolu en iyi tercih. Eski Lara yürüyüş yolu, tarihi ve doğal güzellikleri bir arada sunan kafa dinleyeceğiniz büyüleyici bir rota. İstikameti belirlemek sizden, konforu sunmak bizden!

Otelimizde konakladığınız süre boyunca yarım saatliğine ücretsiz bisiklet hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılamak ve sizlere unutulmaz bir deneyim sunmak için buradayız.

Image
Adres
 :
Şirinyalı Mah. İsmet Gökçen Cd. No:47, 07160 Muratpaşa/Antalya
Whatsapp
 :
+90 505 765 81 88
Telefon
 :
+90 242 334 99 99
 Satış
 :
sales@derinnhotels.com
 Rezervasyon
 :
res.lara@derinnhotels.com